Księga gości

Witamy na naszej stronie

Zauroczeni okolicą i miejscem położenia domu, podjęliśmy wyzwanie - przebudowaliśmy ponad 200 letni budynek na dom tyrolski aby stworzyć wyjątkowe miejsce wypoczynku dla naszych gości.

Wolnostojący budynek, usytuowany na początku (albo jak kto woli na końcu) wsi Mlądz, otaczają kwieciste łąki i lasy, a z okien domu rozpościera się malowniczy widok na Góry i Pogórze Izerskie.

Pierwotna, prosta bryła budynku była dla nas nie lada wyzwaniem. Zdecydowaliśmy się przerobić go na dom tyrolski, z charakterystycznymi dla tej architektury balkonami i drewnianymi opaskami wokoł okien. Znacznej modyfikacji poddaliśmy także dach domu. Z efektu jesteśmy szczególnie dumni, ponieważ od początku wszystkie zmiany wynikały z naszych osobistych przemysleń i pomysłów.

Pomieszczenia wewnątrz domu są przestronne i jasne. Drewniane podłogi oraz wiele drewnianych elementów dekoracyjnych sprawiają, że w domu jest ciepło i przytulnie.

W sadzie przed domem do dyspozycji gości postawiliśmy drewnianą altanę nawiązującą stylem do domu. Obok jest mini plac zabaw dla dzieci z piaskownicą, zjeżdżalnią i huśtawkami.

więcej zdjęć w Galerii


helloart